Zóna registrovaných členov a navštevníkov
 

Info pre vystavovateľov

Vážený obchodný partner,

pozývam Vás na medzinárodný veterinárny kongres a výstavu Nová Veterinária 2014. Akcia sa bude konať 24 – 26.10. 2014 v pavilóne M2, M3, K, Agrokomplex, Nitra. (www.agrokomplex.sk)

Hlavným organizátorom je Slovenská asociácia veterinárnych lekárov malých zvierat (SAVLMZ). Odborní garanti sekcií sú Združenie veterinárnych lekárov hospodárskych zvierat (ZVLHZ), Slovenská hipiatrická asociácia (SHA), Spoločnosť posudzovateľov DBK a DLK (SPDD) a Slovenská spoločnosť felinnej medicíny (SSFM). Odborný program bude zabezpečený v 8 sekciách: malé zvieratá, hospodárske zvieratá, kone, vzdelávanie sestričiek, exoty, firemné prednášky.

Predkongresový deň 24.10.2014 organizujú sekcie SAVLMZ – SPDD a SSFM.

Nová Veterinária je výstava s 21 ročnou tradíciou. Priemerný počet aktívnych účastníkov je 512 lekárov a viac ako 50 vystavovateľov. Táto akcia je najväčšia a s najdlhšou tradíciou na Slovensku. Prináša výbornú príležitosť na oslovenie lekárov, predstavenie produktov a nadviazanie kontaktov. Odborný program bude počas celej soboty a nedeľného dopoludnia. Vašim potrebám sme prispôsobili aj dĺžku prestávok. Otváraciu prednášku v sobotu bude mať slovenský prezident Andrej Kiska.

Propagácia akcie je zabezpečená listovým oslovením doktorov, stránkou www.veterinaria.sk, reklamou vo veterinárnych periodikách ako aj oslovenie veterinárov cez web stránky FECAVA.

V mene mojom a v mene celého organizačného tímu Vás srdečne pozývam na výstavu Nová Veterinária 2014. Želáme si, aby táto akcia bola pre Vás a Vaše firmy prínosom.

Kto nie je na Novej Veterinárii, ako keby nebol vo veterinárnom biznise.

Robert MankoMVDr. Róbert Maňko, prezident SAVLMZ

V prípade Vášho záujmu, prosím kontaktujte: vystavovatelia@savlmz.sk, kompletnú pozvánku s možnosťami propagácie firmy si stiahnite tu, prihlášku pre vystavovateľov si stiahnute tu. Ďalšie informácie nájdete na nových webových stránkach www.veterinaria.sk.