Zóna registrovaných členov a navštevníkov
 

Zoznam zaregistrovaných účastníkov

P.Č. Titul Priezvisko Meno Mesto Štát Registrácia na
211 MVDr. Josipčuk Marianna Vranov nad Topľou SK D, B
212 MVDr. Juhásová Katarína Košice SK D
213 MVDr Juhaszova Zuzana Bratislava SK D, B
214 MVDr. Jurčo Pavol Spišské Bystré SK D, PK
215 MVDr. Jurkuláková Lucia Košice-Sever SK Š
216 Justhová Zuzana Poprad SK S
217 MVDr. Kafka Milan Považská Bystrica SK D
218 MVDr. Kaigl Karol Galanta SK D
219 MVDr. Kalamen Lukáš Ružomberok SK D
220 MVDr. Kálmán Elemér Šúrovce SK D
221 MVDr. Kandráčová Mária Košice SK D, B
222 MVDr. Kántorová Tatiana Dvory nad Žitavou SK D
223 MVDr. Kapalko Richard Bratislava - Slovakia SK D, B
224 MVDr. Karadi Imrich Nové Zámky SK D
225 MVDr. Karasová Martina Košice SK Š, B
226 MVDr. Karkoška Oliver Halič SK D
227 MVDr. Károly Šimon Šumiac SK D
228 MVDr. Karpják Pavol Prešov SK D
229 MVDr. Kavkova Barbora Dobsina SK D
230 MVDr. Kertészová Šárka Topoľčany SK D
231 MVDr. Kiraľvarga Miroslav Košice SK D, PK, PK
232 MVDr. Kizek Juraj Piešťany SK D, B
233 MVDr. Klas Pavol Malé Leváre SK D, B, PK
234 MVDr. Klein Branislav Nové Mesto nad Váhom SK D, B, PK
235 MVDr. Klema Ján Bolešov SK D
236 MVDr. Kleštinec Peter Nové Zámky SK D
237 MVDr. Kluknavský Miroslav Hlohovec SK D
238 MVDr. Kočiš Martin Bratislava SK D
239 MVDr. Kočiš Jozef Košice SK D
240 MVDr. Kocúr Július OĽdza SK D
241 Kolčáková Linda Martin SK Š
242 Kolesár Michal Košice SK Š
243 MVC. Kollárová Denisa Banská Bystrica SK Š
244 MVDr. Konč Juraj Chotín SK D
245 MVDr. Končová Katarína Chotín SK D
246 MVDr. Kondéová Monika Pohranice SK D
247 MVC. Konjarová Ivana Nemšová SK Š
248 Kopál Anton Bratislava SK S, B
249 Kopkášová Nina Kremnica SK Š
250 Ing. Korčušková Marika Dunajská Streda SK S
251 MVDr. Korytárová Michaela Bratislava 5 SK D, PK
252 MVDr. Kósa Balázs Veľký Meder SK D
253 MVDr. Košianová Zuzana Čereňany SK D
254 MVDr. Košíková Gabriela Pribeta SK D
255 MVDr. Košťálová Pavla Žďár nad Sázavou CZ D
256 MVDr. Kostúrová Stanislava Brezno SK D
257 MVDr. Kottferová Lucia Košice SK Š, B
258 MVDr. Kotvan Jozef Trnovec SK D
259 Kováčová Veronika Nové Zámky SK S
260 MVDr. Kováčová Lucia Rimavská Sobota SK D, B
261 MVDr. Kovalčík Marián Košice SK D
262 MVDr. Kovalikova Miroslava Žilina SK D
263 MVDr. Kovaliková Simona Tvrdošín SK D
264 MVDr. Kozmonová Helena Jihlava CZ D, B
265 MVDr. Krahulcová Alena Poprad SK D
266 Krajčiová Martina Rožňava SK Š
267 MVDr. Krendlová Lenka Trenčín SK D, B
268 MVDr. Krepsova Zuzana Nove Zamky SK D
269 MVDr. Kresťanko Dušan Klčov SK D
270 MVDr. Kriek Radomír Lučenec SK D
271 MVDr. Kriška Dušan Filakovo SK D
272 MVDr. Kriška Štefan Pezinok SK D
273 MVDr. Krivošík Alexej Šamorín SK D
274 MVDr. Krivošík Martin Šamorín SK D
275 MVDr. Krivuš Pavol Nitra SK D
276 MVDr. Krkoška Leoš Praha CZ D, B
277 MVDr. Krnáč Igor Liptovský Mikuláš SK D, B
278 MVDr. Krupa Tomáš Námestovo SK D, B, PK
279 MVDr. Kubík Pavol Dojč SK D
280 MVDr. Kučera Roman Bratislava SK D
Legenda
Označenie Registrácia na
Š Celý kongres - študent
S Program sestričky/tech.personál
D Celý kongres - doktor
B Banket
PK Predkongresový deň