Zoznam zaregistrovaných účastníkov

P.Č. Titul Priezvisko Meno Mesto Štát Registrácia na
211 MVDr. Kopcsányi Ľudovít Levice SK CK
212 MVDr. Korpás Vojtech Zvolen SK CK
213 MVDr. Kósa Balázs Veľký Meder SK CK
214 MVDr. Košianová Zuzana Čereňany SK CK
215 MVDr. Košíková Gabriela Pribeta SK CK
216 MVDr. Košťálová Pavla Žďár nad Sázavou CZ CK
217 MVDr. Kováčová Lucia Rimavská Sobota SK CK, CF
218 MVDr. Kovalik Marcel Žilina SK CK
219 MVDr. Kovaliková Simona Brezovica SK CK
220 MVDr. Kožár Martin Košice SK CK
221 MVDr. Kozár Peter Dolné Plachtince SK CK
222 MVDr. Kráľová Karin Nové Zámky SK CK
223 MVDr. Krampl Igor Bratislava SK CK
224 MVDr. Krausková Jarmila Prievidza SK CK
225 MVDr. Kravec Miloš Spišská Nová Ves SK CK
226 MVDr. Kravjanská Veronika Bratislava SK CK
227 MVDr. Krecháč Ján Trenčín SK CK
228 MVDr. Kredatusová Gabriela Liptovský Mikuláš SK CK
229 MVDr. Krendlová Lenka Trenčín SK CK
230 MVDr. Krepsova Zuzana Nove Zamky SK CK
231 MVDr. Kriška Dušan Filakovo SK CK
232 MVDr. Kriška Štefan Pezinok SK CK
233 MVDr. Kristin Roman Brodzany SK CK
234 MVDr. Krivošík Alexej Šamorín SK CK
235 MVDr. Krivošík Martin Šamorín SK CK
236 MVDr. Krkošková Hedvika Petřvald u Karviné CZ CK
237 MVDr. Krupa Tomáš Námestovo SK CK
238 MVC. Kubašová Ivana Považská Bystrica SK CK
239 MVDr. Kubík Pavol Dojč SK CK
240 MVDr. Kučera Roman Bratislava SK CK
241 MVC. Kucháriková Lucia Príbovce SK CK
242 MVDr. Kučkovská Lucia Piešťany SK CK, PoK
243 MVDr. Kukliš Vladimír Detva SK CK
244 Kulangová Svetlana Topoľčany SK CK
245 MVDr. Kulcsár Ferdinand Okoličná na Ostrove SK CK
246 MVDr. Kupec Stanislav Banska Bystrica SK NP, PrK
247 MVDr. Kuric Martin Trenčín SK CK, PrK
248 MVC. Kurucárová Zuzana Žilina SK CK
249 MVDr. Kurucová Barbora Bratislava SK CK, PrK
250 MVC. Kusá Miroslava Sládkovičovo SK CK
251 MVC. Kušnieriková Lenka Hriňová SK CK
252 MVDr. Kuťka Štefan Zlaté Moravce SK CK
253 MVDr. Laczko Eduard Šaľa SK CK
254 MVDr. Lajprík Miloslav Levice SK CK
255 MVDr. Lakomý Pavel Olbramice CZ CK
256 MVDr. Laktiš Richard Zeleneč SK NP
257 MVDr. Langerová Jana Praha CZ CK
258 MVDr. Lazarová Paulína Žilina SK PrK
259 MVDr. Lengyel Peter Sokolce SK CK
260 MVDr. Lepeň Ľubomír Bratislava SK PoK
261 MVDr. Lévay Jozef Košice SK CK
262 MVDr. Ličák Ľubomír Fintice SK CK
263 MVDr. Lietavová Carmen Zvolen SK CK
264 MVC. Lubíková Slavomira Košice SK CK
265 MVDr. Lucinkiewicz Andrej Špania Dolina SK CK
266 MVC. Lukáč Branislav Slovenský Grob SK CK
267 MVDr. Luptáková Slavomíra Bardejov SK CK
268 MVDr. Macalák František Veľký Krtíš SK CK
269 MVC. Macejková Karolína Prešov SK CK
270 MVDr. Macenauer Zdenek Senica SK PoK
271 MVDr. Magic Dušan Banská Bystrica SK CK, PrK
272 MVDr. Mago Daniel Bošáca 168 SK CK
273 MVDr. Máj Jozef Fiľakovo SK CK
274 MVDr. Majzlánová Eva Trenčín SK CK
275 MVDr. Makovicova Zuzana Bratislava SK CK, PrK, CF
276 MVDr. Malček Martin Rimavské Janovce SK CK
277 MVDr. Málik Milan Turčianske Teplice SK CK
278 MVDr. Málus Miroslav Banská Bystrica SK CK
279 MVDr. Mandík Jozef Senica SK CK
280 MVC. Maniak Juraj Jasenové SK CK
Legenda
Označenie Registrácia na
CK Celý kongres
NP Nedeľný program
CF CrossFit
PoK Pokongresový seminár
PrK Predkongresový deň