Zóna registrovaných členov a navštevníkov
 

Predkongresový deň SPDD/SSFM

Predkongresový deň SPDD/SSFM

logo SPDDSSFM nove logo SKOdborné sekcie SAVLMZ, organizujú v piatok 24.10.2014 svoj predkongresový deň.

Obe akcie sa uskutočnia v Hoteli AUTOJAS, ktorý nájdete hneď po odbočení z rýchlostnej cesty R1 exitom Nitra-Juh(45), pri vjazde do Nitri napravo.

SPDD začína svoj program už ráno o 8:15. Prednášajúci Prof. Henri Van Bree PhD, DECVS, DECVDI, MVDr. Jan Beránek MRCVS Vám sprostredkujú informácie na témy Moderné trendy v diagnostickom zobrazení dysplázie lakťa - kam smerujeme? a poobede Štandardizácia interpretácie röntgenogramov DBK a DLK. Detailnejší program si nájdete tu.

SSFM dala príležitosť slovenskému diplomantovi MVDr. Viktor Paluš, DipECVN, MRCVS.  Mačka ako neurologický pacient je nosná téma prednášok, ktoré sa rozbehnú o 13:00. KOmpletný program si pozrite tu.

Na Predkongresový deň sa môžete prihlásiť prosredníctvom on-line registrácie na kongres Nová Veterinária 2014, nezáleží na tom, či prídete aj na hlavný víkendový program. Registrovať sa môžete na celý deň - môžete voľne prechádzať medzi prednáškovými sálami, alebo len na poobedňajší porgram SSFM.

Predkongresový deň SSFM/SPDD SAVLMZ, 24.10.2014, Hotel AUTOJAS, Nitra

(Všetky sumy sú uvedené v eurách a obsahujú DPH 20%. Účastníkom zo zahraničia - platcom DPH - systém vygeneruje ceny bez DPH)

Registračný poplatok (on-line registrácia do 19.10.2014)

Nečlen SSFM/SPDD
Možnosť voľne prechádzať medzi sekciami

Člen SPDD - len program sekcie SPDD

Člen SSFM - program celý deň

Člen SSFM - len program SSFM (členský poplatok 25€)

Odborný program:
SPDD - 08.00-17.30
SSFM - 13.00-18.30

69€

0€

39€

0€

Vložné na predkongresový deň SSFM/SPDD je možné platiť len bankovým prevodom! Členský poplatok SSFM SAVLMZ je 25€, platba je možná súčasne s registráciou.