Zóna registrovaných členov a navštevníkov
 

Sobotný večer

MC1Hudobník - Spevák - Zabávač - Moderátor
Nenapodobiteľný umelec Marian Čekovský si získava srdcia ľudí piesňou, svojským humorom a optimizmom. Tento rodák z Humenného nachádza cestu k fanúšikom všetkých vekových kategórii práve úprimnosťou, dobrou náladou a osobitým charakterom. Napreduje nezadržateľnou rýchlosťou vďaka hudobnej flexibilite a priebojnosti.

Okrem skladania piesní píše aj hudbu k filmom, do hudobných relácií a divadelných predstavení. Istý čas pôsobil ako hudobný redaktor v Slovenskom rozhlase v Košiciach. Spolupracoval s Petrom Marcinom na programe Mini Talent Show. V roku 2004 dostal Aurela ako najlepší inštrumentalista roka. Bol nominovaný na cenu OTO za rok 2010 v kategóriách spevák a moderátor zábavných programov. A v roku 2012 napokon získla cenu OTO za rok 2011 v kategórii spevák.

Marián Čekovský je slovenský hudobník, skladateľ, spevák, komik a moderátor. Narodil sa 12. apríla 1977 v Humennom. Hudobný talent rozvíjal v kapelách No Name, The Big H a Čekovský Band, počas svojej kariéry spolupracoval aj s takými umelcami ako napríklad Richard Müller, Vašo Patejdl, Adriena Bartošová, Pavol Hammel, Robo Grigorov, Dara Rolins či IMT Smile.

HitBand

Repertoár kapely HitBand je zameraný na „živú produkciu“ česko-slovenských a svetových  hitov, štandardnú a populárnu hudbu... Koncertný program je najčastejšie prezentovaný na firemných akciách, večierkoch, plesoch, rôznych významných podujatiach a oslavách.

Hitband založili členovia rokovej kapely FERWIDO (www.ferwido.sk). Česko - slovenské a svetové hity patria k veľmi obľúbeným a žiadaným skladbám na rôznych akciách, oslavách a ľudia sa pri produkcií vedia veľmi dobre zabávať. Kapela Hitband má vlastnú aparatúru na ozvučenie menších aj väčších priestorov... Pri väčšine akcií hráme na viac hudobných blokov alebo pri požiadavke od klienta sa striedame s DJ-om.